آموزش طراحی سایت در تبریز

آموزش های تضمینی

آموزش های پرژه محور و کاربردی

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان جهت انتخاب درست

پشتیبانی بعد دوره

۳ ماه پشتیبانی رایگان بعد از پایان دوره های آموزشی

آموزش طراحی سایت در تبریز یک دوره کاملا تخصصی و حرفه ای می باشد که با شرکت در این دوره طراحی سایت را یک بار برای همیشه به صورت پروژه محور با آکادمی تبریز وردپرس یاد میگیرید و بعد از پایان دوره هر نوع وب سایتی را می توانید طراحی کنید و در کسب و کار خود یا در شرکت های تبریز استخدام شوید. 

تبریز وردپرس تجربه ی ۱۰ ساله در طراحی سایت در تبریز را دارد و با برگزاری کلاس های آموزش وردپرس در تبریز و شمال غرب کشور این تضمیمن را به شما میدهد که به صورت حرفه ای طراحی سایت را با دو روش بصورت انتخابی به شما آموزش دهد.

در این کلاس های آموزش طراحی سایت در تبریز صرفا نکات آموزشی در مورد طراحی سایت را یاد نمی گیرید ما در این کلاس ها شما را با متدهای طراحی سایت بصورت صفر تا صد و آنچه که یک طراح سایت به آن نیاز دارد را به شما آموزش خواهیم داد.

 

کلاس های طراحی سایت در تبریز هم بصورت خصوصی و هم آنلاین برگزار می شود.در آموزش های خصوصی محل برگزاری آموزش میتواند در محل مورد نظر شما برگزار شود یا می توانید در دفتر تبریز وردپرس حضور داشته باشید.ولی اگر می خواهید که آموزش ها بصورت خصوصی ولی آنلاین برگزار شود براحتی میتوانید از هر جای تبریز یا سایر شهرها در این کلاس آموزش خصوصی حضور داشته باشید. توجه داشته باشید کلاس های حضوری و آنلاین از لحاظ آموزشی فرقی ندارند و فقط از لحاظ حضوی بودن یا نبودن آن فرق دارد.

 

اگر هیچ آشنایی با طراحی سایت ندارید و یا نمی دانید چطور و از کجا شروع کنید همین الان با شماره های زیر تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان جهت انتخاب مسیر درست بهره مند شوید.

 

جهت مشاوره رایگان همین الان با ما تماس بگیرید

انواع دوره های آموزشی طراحی سایت در تبریز​

طراحی سایت با وردپرس را یک بار برای همیشه به صورت پروژه محور با آکادمی تبریز وردپرس یاد بگیرید و بعد از پایان دوره هر نوع وب سایتی را طراحی کنید و در کسب و کار خود یا در شرکت های تبریز استخدام شوید. 

در دوره هایی که برگزار می شود صرفا شما نکات آموزشی در مورد وردپرس را یاد نمیگیرید ما در این دوره ها شما را با دو متد طراحی سایت با وردپرس را بصورت صفر تا صد و آنچه که شما در طراحی سایت به آن نیاز دارید به شما آموزش خواهیم داد.

آموزش وردپرس در تبریز برای اولین بار در شمال غرب کشور بصورت جامع و حرفه ای و با جزئیات کامل توسط آکادمی تبریز وردپرس آموزش داده می شود و تنها کاری شما باید انجام دهید این هست که متد آموزشی خود را که در زیر به آن می پردازیم را انتخاب کنید و یا جهت مشاوره با آکادمی تبریز وردپرس تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان جهت انتخاب درست دوره آموزشی بهره ببرید.

آموزش طراحی سایت در تبریز

در این دوره با کدنویسی قالب وردپرس شروع خواهیم کرد و شما با گذراندن این دوره قادر به طراحی هر نوع سایت از قبل شرکتی، فروشگاهی، خبری، شخصی و… خواهید شد در این دوره با فتوشاپ شروع به طراحی قالب مورد نظر میکنیم و سپس طرح psd را به html , css تبدیل میکنیم و سپس از html به php  و قالب وردپرس تبدیل می کنیم. همچنین در دوره آموزش html در تبریز بصورت کامل تگ های مربوطه را آموزش دادیم.

*** تمامی دوره های آموزشی آکادمی تبریز وردپرس بصورت تضمینی  و پروژه محور می باشد. *** 

جهت مشاوره رایگان همین الان با ما تماس بگیرید

 

ما رضایت شما را تضمین خواهیم کرد و تا ۳ ماه بعد از دوره پشتیبانی خواهید شد

 

هزینه دوره ها
نحوه برگزاری دورههزینه برگزاری دوره
هزینه دوره خصوصی (حضوری)تماس بگیرید
هزینه دوره آموزش غیر حضوریتماس بگیرید

درخواست تماس

لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.

تماس با تبریز وردپرس

شنبه تا پنج شنبه 9 - 17 پاسخگوی شما هستیم
× سوالی داری؟ چت با واتساپ