مشاوره رایگان آموزشی 09149331714

کانفیگ امنیتی وردپرس

کانفیگ امنیتی وبسایت وردپرسی شما

بدون شک هر سایتی قبل از هرچیز احتیاج به امنیت دارد، امنیت امروزه یکی از مهم ترین مقوله های موجود در دنیای اینترنت می باشد، به خصوص در سال های اخیر حمله های سایبری به سایت های مختلف بشدت زیاد شده است و همین موضوع باعث شده است که تمام صاحبان وب سایت به یکی از اولین نکاتی که توجه داشته باشند، کانفیک امنیتی وب سایت باشد.

تیم تبریز وردپرس برای تمام وب سایت های وردپرسی کانفیگ امنیتی بسیار مناسبی را تهیه کرده است که تمام وردپرسی های عزیز می توانند با کمترین هزینه وب سایت خود را در بالاترین حد امنیت قرار بدهند.

هیچ وقت نمی توان گفت که یک سایت داری امنیت 100% هست اما میتوان با رعایت کردن اصول امنیتی و بهینه کردن موارد امنیتی در سایت وردپرسی خود درصد هک رو هر چه بیشتر به سمت 0 سرازیر کنیم و از امینت سایت خود لذت ببریم.

سوالات متداول کاربران:

آیا با این کانفیگ امنیتی وردپرس هک شدن سایت من تضمین خواهد شد؟

اینکه ما یا هر تیم امنیتی معروفی در دنیا بخواهد به این سوال جواب دهد جوابش خیر خواهد بود چون بعد از کانفیگ امیتی مواردی چون هاست و رعایت اصول امنیتی مدیر سایت هم لازم خواهد بود. پس ما تا 99% سایت شما را تضمین خواهیم کرد و یک چک لیستی برای شما آماده کرده ایم که بعد از اعمال اصول امنیتی توسط ما شما بتوانید در آینده کلیه اصول ایمنتی را رعایت کنید.

آیا بعد از خرید قالب وردپرس و تکمیل کردن سایت باید به شما سفارش امنیتی دهیم؟

بهترین حالت از نظر ما قبل از انجام هر کاری هست زیرا احتمال آلوده شدن سایت شما هست اما اگر شما از قبل سایت رو آماده کردید و یا اینکه ترجیح میدهید بعد از انجام طراحی باشد باز مشکلی نخواهد بود زیرا ما از از هر جهتی سایت شما رو آنالیز خوهیم کرد.

آیا حتما باید بعد از خرید یا طراحی قالب وردپرس توسط شما این بحث امنیت را هم رعایت کنیم؟

خیر ، کلیه محصولات ما و خدمات ما از لحاظ بحث امنیتی داری استاندارهای جهانی هستند و از هیچ مشکلی در بحث امنیتی ندارند. این خدمت برای اشخاصی هستند که به امنیت سایت خود اهمیت میدهند و نمیخواهند در آینده برای سایتشون مشکلی پیش بیاد، پس نگرانی در خرید هیچ یک از محصولات دیگر ما نیست. اما اگر این هزینه ناچیز برای شما مشکلی نخواهد داشت پیشنهاد می کنیم این مورد را رعایت کنید و از لحاظ امنیتی با خیال آسوده به کسب و کار خود برسید.

برخلاف وعده های موجود در خیلی از وب سایت ها تیم تبریز وردپرس به صورت کاملا حرفه ای این موارد را برای شما انجام خواهد داد.

برای سفارش کانفیگ امنیتی وردپرس خود با ما تماس بگیرید.

09149331714

تازه ترین مقالات

درخواست تماس

لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.

تماس با تبریز وردپرس

شنبه تا پنج شنبه 9 - 17 پاسخگوی شما هستیم